Pianka koloryzująca Trendy Color Mousse – farbowanie włosów

Tematem dzisiejszego postu są kolorowe włosy, które są obecnie wielkim trendem. Nikogo już nie dziwi dziewczyna z niebieskimi końcówkami na ulicy czy w szkole. Ale co jeśli farbujemy całe włosy? Mi osobiście to się bardzo podoba. Przyznam że pierwszy raz farbowałam całe włosy takim wściekłym kolorem. I muszę przyznać że efekt jest powalający!

Użyłam do tego pianki koloryzującej do włosów Venita Trendy Color Mousse „intrugujący róż”. Co obiecuje producent? Delikatna formuła pianki bez amoniaku i utleniaczy pozwala łatwo i efektownie zmienić kolor włosów, nadając żywą, intrygującą barwę. Zdecydowanie się z tym zgadzam. Pianka koloryzująca farbuje włosy od razu po nałożeniu i jest bardzo wydajna. Do tego ma prześliczny zapach i nie niszczy włosów! Nawet wręcz przeciwnie, włosy wydają się bardziej miękkie i lśniące. Do tego ta cena, max 10 zł. Mają się trzymać 5-8 myć, ale to zależy od włosów (jasności, zniszczenie itp.).

Ranking – Pianki koloryzujące do włosów

Aktualnie brak ofert.Pianka koloryzująca do włosów

To ja przed farbowaniem. 😛 Przepraszam za minę, ale robiłam to zdjęcie wcześnie rano.

przed farbowaniem włosów pianką

W opakowaniu znajdziecie oczywiście piankę koloryzującą do włosów, rękawiczki oraz instrukcję.

Pamiętajcie o wykonaniu testu a alergie i sprawdzeniu na kosmyku włosów jaki kolor Wam wychodzi. Jeśli chcecie dłuższych efektów musicie niestety rozjaśnić włosy. Zmywanie z skóry jest proste. Wystarczy ciepła woda z mydłem, ewentualnie jakiś delikatny peeling. A i pamiętajcie żeby ubrać się w stare ciuchy.

VENITA TRENDY COLOR pianka koloryzująca do włosów

No to zaczynamy! Farbujemy tylko czyste, suche włosy. Nakładamy rękawiczki i dozujemy piankę koloryzującą. Ma genialny kolor!

pianka koloryzująca do włosów nakładanie

Zabieramy się za nakładanie pianki koloryzującej do włosów. Starannie wmasujcie preparat. Nie obejdzie się bez pobrudzenia szyi itp. 😀

koloryzacja włosów tonerem

Pozostawcie piankę na włosach przez 15-20 minut. Jeżeli chcecie bardziej intensywnych efektów poczekajcie trochę dłużej.

farbowanie włosów tonerem

Następnie obficie spłukujcie piankę koloryzującą ciepłą wodą, aż będzie czysta. Pamiętajcie też żeby dokładnie umyć skórę głowy.

jak zafarbować włosy tonerem

Teraz suszymy i czekamy na zniewalający efekt! Gotowe.

fioletowe włosy blog

Nagrałam również filmik z krótkim tutorialem. Tutaj farbuje włosy pianką „urzekająca purpura”:

Gdzie kupić piankę koloryzującą do włosów?

Popularne: https://www dressy pl/farbowanie-wlosow-pianka-trendy-color-mousse/, https://www dressy pl/farbowanie-wlosow-pianka-trendy-color-mousse/comment-page-1/, czy piankową do farbowania pokryje farbę, pianka koloryzująca różowa na Ciemne włosy, 

Opinie o Pianka koloryzująca Trendy Color Mousse – farbowanie włosów

Dodaj komentarz