Zegarek marzeń – Casio Baby-G

Ja osobiście nie przepadam za biżuterią, ale jeżeli chodzi o zegarki, to dla mnie co innego. Posiadanie zegarka to mus. I nie chodzi mi tu o jakiegoś gumiaka z bazaru.

Ostatnio coś mnie wzięło na białe, całkiem białe zegarki. Ale ja nie szukałam nudnego zegarka, chciałam żeby był prosty ale zarazem oryginalny. Taki z jajem! Przejrzałam chyba cały internet, ale nie było niczego. Sama nuda przepleciona z tandetą. Aż w końcu natrafiłam na zegarek moich marzeń! Znalazłam zegarek Casio Baby-G BGA-131-7B. Nazwa nie powala, ale za to sam produkt tak!!!

Jeżeli nie jesteś typem kobiety, która lubi nosić tylko eleganckie formalne zegarki na delikatnej bransoletce, to na pewno ten zegarek zauroczy Cię równie mocno co mnie.

BGA-131-7B_4m

Większość ludzi (łącznie ze mną) kupi ten zegarek głownie z powodu tarczy inspirowanej pop artem. Cyferki różnej wielkości, nachodzące na siebie i serduszko zamiast dwójki. Bardzo podoba mi się taki miszmasz. No może nie jest najbardziej czytelnym zegarkiem na świecie. Chociaż wydaje mi się, że w końcu bym się w nim połapała.

Mimo, że z założenia to typowy, sportowy zegarek, myślę że ma w sobie troszkę klasyki. Jednak biel może sprawić, że eleganckie stanie się wszystko. 🙂 Jeżeli chcesz go dokładniej oblukać to zapraszam tu-> zegarek casio baby-g.

casio baby-g

Największa magia dzieje się, gdy naciśniemy przycisk oświetlenia. To sprawia, że tarcza świeci się w różnych neonowych kolorach. Wygląda to przepięknie. Ten efekt jest głownie dla zabawy, ale jest też bardzo przydatny, na przykład gdy jest ciemno i chcemy sprawdzić godzinę.

Ja ten zegarek najtaniej znalazłam wśród zegarków damskich w sklepie Zegarek.net. Kosztuje 499zł.

Więc jak skusiłybyście się na taki? Czy wolicie bardziej klasyczne zegarki?

4 komentarze do wpisu „Zegarek marzeń – Casio Baby-G”

  1. Hej naprawdę fajna kombinacja cyfr, ale dopiero po podświetleniu zegarek wygląda jak trzeba i robi ogromne wrażenie. Nie kosztuje mało jednak po jakiś tam wyrzeczeniach można na niego uskładać. Ja to mam dopiero problem bo zegarkiem moich marzeń jest Certina.
    To jest zegarek moich marzeń, znakomita klasyczna stylistyka, czytelna czarna tarcza i czerwone agresywne wstawki….. cudo. Niestety również cena jest cudownie wysoka…….. ale może warto odkładać…

Dodaj komentarz