Wielki trend: przezroczystość!

Nie każdy sezon w modzie jest tak odważny i ekscytujący, jak ten. Przeglądając zdjęcia z pokazów, zaobserwowałam ciekawą tendencję do odsłaniania i pokazywania ciała. Co przykuło moją uwagę, zwłaszcza w połączeniu z triumfującą w tym sezonie długością maxi. Projektanci rozbierają  modelki, jednocześnie ubierając je w sięgające do kostek tiule, czy prześwitujące  koronki. I tak znajdujemy przepiękne, przezroczyste bluzki m.in. w kolekcjach: Louis’a Vuitton, Victora& Rolfa czy Thierry’ego Mugler’a (przeważnie czarne, choć nie zawsze). Warto podkreślić, że przezroczyste spódnice pojawiają się także w tym sezonie u polskiego projektanta Macieja Zienia.
Prześwitują nie tylko ubrania. Modne stają się też prezentujące swą zawartość torebki i buty. Zrobione są lekkich i barwnych syntetyków i często ozdobione zabawnymi nadrukami.

Nas oczywiście na rzeczy z wybiegów nie stać. Dlatego poszperałam w sklepach, niestety znalazłam niewiele. Zobaczcie same, jedynie Zara stanęła na wysokości zadania. Oto kilka propozycji

koszule zara trendy zima 2011 2012 prześwitujące czarna i biała

koszule zara zima trendy 2011 2012 przezroczystości turkus czerń

zara trendy zima 2011 2012 prześwitujące spódnice maxi przezroczyste prześwitujące

zara trendy zima 2011 2012 prześwitujące przezroczyste spódnice

zara trendy zima 2011 2012 prześwitujące przezroczyste piękne eleganckie sukienki

 

 

 

5 komentarzy do wpisu „Wielki trend: przezroczystość!”

  1. I simply waetnd to write down a small note to be able to thank you for those fabulous secrets you are giving out at this website. My time intensive internet search has now been rewarded with good quality details to exchange with my family members. I would express that most of us site visitors actually are very blessed to live in a useful website with so many special people with valuable tricks. I feel quite happy to have come across the web site and look forward to some more brilliant minutes reading here. Thanks once again for all the details.

    • The second largset nation in the world ought to not at all stand in the shadow of its extra boisterous southern neighbor. Canada’s 10 million square kilometers of land, lakes and life brings its own signature taste to the North American continent. Travel by means of Canada is a very thoughts-opening expertise for even essentially the most seasoned vacationer.

Dodaj komentarz