versace for h&m spring summer 2012 zdjecia przedpremierowe

Dla wszystkich, którzy nie mogą się nacieszyć Versace lub nie mogli dostać się do sklepu, dobra wiadomość. Wyniki sprzedaży jesiennej kolekcji były tak dobre, że szwedzka marka H&M postanowiła znowu przystąpić do współpracy z włoskim domem mody. Większość ciuchów sprzedawała się w ciągu zaledwie 24 godzin. Kolekcja jesienna stała się wielkim hitem do tego stopnia, że ludzie nocowali pod sklepem w kolejkach tylko po to, by być pierwszym i kupić upragnione ubranie od projektanta.

 

Według The Mirror możemy się się spodziewać  zupełnie nowej kolekcji już w lutym przyszłego roku. Informacje co do dat nie zostały jeszcze potwierdzone.  Ja już mam kilka zdjęć projektów Versace for H&M wiosna/lato.

versace for h&m spring summer spodenki fioletowe w owoce

versace for h&m spring summer 2012 buty w owoce i złote

versace for h&m spring summer balerinki w owoce złoto

versace for h&m spring summer dodatki sandały bust

 versace for h&m spring summer sukieni na wieszaku

versace for h&m spring summer sukienka w owoce biała fioletowa różowa

 

Na zdjęciach widać, że dominują tu wakacyjne wzory (owoce, kwiaty, motyle) oraz kolory, takie jak biel, fiolet, róż, granat. Oczywiście nie mogło tu zabraknąć złotych akcentów (głównie na dodatkach), które są znakiem rozpoznawczym tego domu mody. Więc: weź śpiwór i udaj się do najbliższego sklepu H&M już teraz!!! 🙂

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here