Smutno mi, że lato już się kończy, ale wszystko rekompensuje mi wiadomość, o której dowiedziałam się przed chwilą. A mowa tu marce Vans, która po raz piąty będzie współpracowała z domem mody Kenzo! Printy na butkach będą zawierały grafiki z kolekcji Kenzo na sezon jesień/zima 2013.

Na butach będą widniały trzy żywe wzory: tygrysy, błyskawice i słodkie chmurki. Moim faworytem jet oczywiście motyw nieba, nie tylko na butach. Ich projekt spódniczki i sweterka zwalił mnie z nóg. Cudowny!

kenzo chmury 2013
Wielobarwna kolekcja będzie dostępna w trzech klasycznych modelach: Slip-On, Authentic i pierwszy raz w Chukka. Współpraca została udokumentowana dzieki serii zdjęć wykonanych przez fotografa Brianna Capozzi. Niestety zdjęcia można oglądać tylko i wyłącznie na oficjalnym blogu Kenzo, wiec wpis znajdziecie tu: www.kenzine.pl

Kolekcja będzie dostępna w sprzedaży na całym świecie: w sklepach Kenzo, na Kenzo.com oraz w innych wybranych sklepach internetowych. Sprzedaż zacznie się pod koniec sierpnia. Buty znajdziecie już od 90€  i $125.

Vans-x-Kenzo_Cloudspack
Vans-x-Kenzo_Tigerpack
Vans-x-Kenzo_Zig-Zagpack

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here