O transparentnych torebkach pisałam rok temu. Były wielkim trendem, nadal są! Jednak przeźroczyste buty to coś co powinnam mieć każda wielbicielka mody. Transparentne, gumowe buty to nie tylko ciekawy, ale też praktyczny dodatek. Podczas deszczu nie zamokną ci stopy, a czyszczenie ich będzie naprawdę łatwe.
różowe mrtensybuty przeźroczyste martensy

 

Buty, o których dziś piszę świetnie sprawdzą się na zbliżających się wielkimi krokami festiwalach. Dlaczego? Po pierwsze są gumowe, dzięki czemu błoto nie będzie ci straszne. Koniec z przemokniętymi płóciennymi trampkami! Po drugie są przeźroczyste, wiec wybierając odpowiedni kolor skarpetek skompletujesz je z każdym strojem. Chociaż kogo obchodzi outfit w takim miejscu, najważniejsza jest wygoda! A wygodne są na pewno. Bo po trzecie są stylizowane na modne i mega wygodnie Martensy. Które sprawdzą się wszędzie. Na koncercie, na ulicy, na wakacjach. Te buty są idealne dla szalonych i odważnych dziewczyn. Co jeszcze? Z pewnością optycznie wydłużą nogi, bo są, a jakby ich nie było!

Znalazłam je w sklepie Casu u mnie w mieście, ale są dostępne też na ich stronie internetowej www.casu.pl. Kosztują niecałe 90 zł. Myślę, że to bardzo rozsądna cena jak na takie butki. Mierzyłam i są naprawdę fajne, ja jednak czekam na wersje z czarną podeszwą, mam nadzieję, że się doczekam. 🙂

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here