Torby ekologiczne baggin.me

baggin me babeczka

Powodów do noszenia torby ekologicznej jest wiele. Po pierwsze (i najważniejsze) jest przyjazna środowisku. A dzięki Laurze i Lilianie stała się modna. Dziewczyny same przez wiele lat szukały torby idealnej, nic nie znalazły. Dlatego postanowiły stworzyć baggin.me.

Ręcznie malowane bawełniane torby to prawdziwe małe dzieła. Nie znajdziemy tu nudnych napisów malowanych akrylami. Ich projekty ozdabiane są praktycznie wszystkim. Każda z tych cudeniek opsypana jest cekinami, koronką, brokatem, drewaninymi i plastikowymi kamykami. Mi do gustu najbardziej przypadła torba cekinowy ananas. Dziewczyny tworzą również na zamówienie, więc jeśli masz już swoją wymarzoną torbę, wystarczy przedstawić im swój projekt. I cieszyć się swoim własnym niepowtarzalnym nabytkiem.

Zobaczcie same:

ananas gwiazdki bagginme torby ekologiczne modne

muffina serce bagginme modne torby ekologiczne

Ponadto gdy wasza ukochana torba baggin.me skończy swój żywot, wystarczy wysłać ją do Laury i Liliany. Gdzie zostanie poddana recyklingowi, a ty otrzymasz 20% rabat na kolejną. Świetne nie? Nie dość, że możesz być z siebie dumna bo zrobiłaś coś dla środowiska to jeszcze dostajesz zniżkę. Chyba skuszę się na jakąś. Może w arbuza? 🙂

Co sądzicie o pomyśle dziewczyn z baggin.me? I jak podobają Wam się ich prace?

 

1 komentarz do wpisu “Torby ekologiczne baggin.me”

  1. Świetne torby. Uwielbiam takie nosić, bo są bardzo funkcjonalne. Nadają się do każdej codziennej stylizacji, no i oczywiście są ekologiczne ;).

Dodaj komentarz