Właśnie dostałam ciekawe info od River Island. Każdy, kto w weekend 15-16 grudnia przyjdzie do jednego z wybranych sklepów River Island oraz wystylizuje się w klimacie „PARTY”, ma szansę na wygranie 700zł na zakupy. Nieźle prawda? Zobaczcie o co chodzi!

Style Weekend to okazja, aby nastroić się na imprezowy klimat, który towarzyszyć będzie karnawałowi. Każdy, kto w najbliższy weekend, 15-16 grudnia 2012, przyjdzie do sklepu River Island w godzinach 12:00-18:00, będzie mógł liczyć na pomoc w dobraniu odpowiedniej dla siebie stylizacji, która później zostanie sfotografowana. Każde zdjęcie zostanie nagrodzone zniżką 20% na zakupy w River Island oraz trafi do aplikacji konkursowej. Od 19 grudnia do 2 stycznia trwać będzie głosowanie na fanpage’u River Island, które pozwoli na wyłonienie 7 najlepszych stylizacji. Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi 3 stycznia o godzinie 12:00, a wszyscy finaliści otrzymają vouchery o wartości 700zł na zakupy w River Island.

Dodatkowo każdy, kto zagłosuje na swojego faworyta, otrzyma voucher uprawniający do 20% zniżki na zakupy w River Island.

Lista sklepów, w których odbędzie się Style Weekend:

– Warszawa: Arkadia

– Lublin: CH Plaza

– Wrocław: CH Renoma

– Katowice: Silesia City Center

– Poznań: Stary Browar

– Szczecin: Galeria Kaskada

– Gdańsk: Galeria Bałtycka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here