Uwielbiam styl Rihanny, czego możecie się domyślić, ponieważ pojawia się najczęściej w dziale inspiracje. Ostatnio Riri zachwyciła mnie swoją sesją w W, dziś zachwyciła mnie po raz kolejny. Cały jej look począwszy od włosów i skończywszy na butach jest idealny.

Na początek przyjrzyjmy się sukience. Myślę, że nie muszę nic mówić o kolorze, który pięknie podkreśla jej karnacje, fuksja to w jej przypadku bardzo dobry wybór. Jednak mnie nie zaintrygował tak kolor, jak bardzo zaintrygował mnie krój sukienki. Na pierwszy rzut oka wydaje się jakby jej zadaniem było ukrycie kształtów. Prosta, niewytaliowana sukienka. Jednak gdy zobaczymy ją w ruchu ukazują się wysokie wycięcia sięgające bioder oraz obcisła mini znajdująca się pod spodem. Pierwszy raz widzę takie rozwiązanie i muszę przyznać, że sama chciałabym mieć taka kieckę w szafie. Sukienka od Helmuta Lang kosztuje $425 i jest piękna, piękna, PIĘKNA!

Oczywiście mój wzrok przyciągnęły ażurowe, sznurowane  Louboutiny ($1,295), ich biel cudownie kontrastuje z żarówiastą fuksja. Nie mogło tu zabraknąć stylowej kopertówki – oczywiście od Balmain. Torebka pochodzi z wiosennej kolekcji z poprzedniego roku. Ten piękny pasiak sprawił, że zestaw jest jeszcze ciekawszy, zwykła czarna lub biała kopertówka nie dała by takiego efektu.

Nie mogę pominąć włosów i makijażu. Idealnie dopasowana kolorystycznie szminka. Rozpuszczone, długie włosy sprawiają, że Riri wygląda elegancko ale bez przesady. Plus prosta, metaliczna biżuteria. Wszystko zapięte na ostatni guzik!

Rihanna in Hot Pink Hi-Low Dress

Rihanna in Hot Pink Hi-Low Dress

Nicki-Minajs-1Oak-Las-Vegas-Brian-Lichtenberg-Homies-Advisory-Leggings-and-Christian-Louboutin-White-Impera-Pumps-0

0-Rihannas-New-York-Helmut-Lang-Pink-High-Slit-Jersey-Dress-Christian-Louboutin-White-Impera-Pumps-and-Balmain-Striped-Clutch

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here