OPI – Go on green!

Od dawna, dawna wszyscy podniecają się marką OPI. A dokładniej lakierami sygnowanymi tym logo. Od pewnego czasu zastanawiałam się nad zakupem jakiegoś kolorku, ale zdecydowanie odstraszała mnie cena. W końcu doszłam do wniosku, że jeśli produkt jest tak bardzo zachwalany, a idąc z myślą „za jakość trzeba płacić więcej”, to musi być coś na rzeczy. Więc mykłam do Douglasa, gdzie przy półce spędziłam ponad pół godziny, po prostu nie mogłam się zdecydować. W końcu wybrałam Go on green!

Kolor naprawdę mnie zauroczył, nie mogłam go nie kupić. Go on green! z jakiegoś powodu kojarzy mi się z wróżkami. To dziwny odcień zieleni. Na pierwszy rzut oka wydaje się być błękitny, ale pod światło mieni się zielonymi drobinkami. Kolor jest naprawdę wyjątkowy i przepiękny.

P1090346

go on green opi recenzja

opi nail perłowy

Kolor jest bardzo transparentny, dlatego aby pokryć całkowicie płytkę musiałam nałożyć 3 warstwy. Nie było z tym żadnego problemu. Lakier nakładał się z łatwością i szybko schnął. Teraz pytanie, czy warto wydać 50 zł na takie cudo? Mam pewne wątpliwości. Ja niestety zakochałam się w pędzelku i konsystencji oraz oczywiście w kolorze. Dlatego jako lakierowa maniaczka na pewno w najbliższym czasie zakupię kolejny niesamowity odcień.

 

Dodaj komentarz