Piaskowy lakier do paznokci OPI – Get your number (Liquid Sand)

Po OPI Go on green!, czas na kolejny lakier do paznokci OPI. Dziś padło na lakier piaskowy z kolekcji, którą współtworzyła Mariah Carey.

Lakier do paznokci Get your number ma piękny ciemno niebieski, wręcz granatowy kolor. Zawiera w sobie drobinki holograficznego, dosyć sporego brokatu, który pięknie prezentuje się w buteleczce jak i na paznokciu.

Get your number opi lakier do paznokcji

Każda z nas widzi, że jest przepiękny! To taki prawdziwy imprezowy lakier do paznokci, chociaż ja noszę go na co dzień. Już wiele razy pisałam, że lubię jak paznokcie zastępują mi biżuterię. W tym przypadku lakier radzi sobie znakomicie.

Malowałam już nim kilka razy płytkę i muszę przyznać, że trwałością pobija moje wszystkie dotychczasowe lakiery, potrafi utrzymać się tydzień bez odprysków. Niestety ta trwałość ma też swoje minusy, zmywanie go to koszmar. A jeśli lubisz zdrapywać lakier z płytki przy tym lakierze to ci się nie uda.

Co do piaskowej tekstury bardzo mi się podoba, wiadomo z dnia na dzień tekstura jest mniej chropowata, ale nadal wygląda spektakularnie.

Wydajność? Bardo wydajny! Aby pokryć idealnie płytkę potrzebujemy dwóch cienkich warstw lub jednej grubej. Moim zdaniem to dobry wynik. Pędzelek jest znakomity, a malowanie dzięki niemu to przyjemność.

Zobaczcie jak prezentuje się na moich paznokciach:

opi lakier piaskowy

wytrzymały lakier piaskowy

4 komentarze do wpisu „Piaskowy lakier do paznokci OPI – Get your number (Liquid Sand)”

Dodaj komentarz