• facebook
 • instagram
 • twitter
 • youtube
 • rss

Neonowe piękności od Louboutina

Louboutin transparent fluo pumps

Dawno nie pisałam. Przyznam, że bardzo trudno mi się do tego zabrać po tak długiej przerwie. Dlatego zacznę od czegoś najwspanialszego na świecie-butów. To nie będą zwykłe szpilki! Neonowo-transparentne Louboutiny. Takie połączenie zwala z nóg!

Obecnie panuje moda na elementy w ubraniach i dodatkach typu PVC. Motyw znajdziemy głównie na torebkach i butach (widziałam w H&M). Nie jest to trendowa nowość, jednak nadal budzi emocje. Do tego mistrz dodał fluorescencyjną lakierowaną skórę. Wszystko w formie klasycznej szpilki z paseczkiem na kostce, obowiązkowo czerwona podeszwa. Kobiecy kształt mieszany z tekstyliowym trendem i wybuchowym kolorem sprawia, że obuwie doda pazura najskromniejszej małej czarnej. Każdy minimalistyczny strój w połączeniu z tymi butami da wspaniałą stylizację. To ten typ za który (jak to się mówi), można zabić. Illusiony Christiana Louboutina kosztują  795 dolarów. Wiele dałabym za tę parę. Mam nadzieję, że jakaś sieciówka już się nimi „inspiruje”.

ChristianLouboutin pcv neonowe szpilki

A wam jak się podobają?4 komentarze

 1. ekstraszpilki.pl · 24 czerwca 2012 Reply

  dla mnie bajeczne

 2. Paulina · 6 czerwca 2012 Reply

  Proszę pomóżcie i zagłosujcie na stronie : http://tydzienjezykow.pl/letswin.php/prace/1502
  Pomóżcie mi i koleżankom wygrać konkurs głosujcie na naszą pracę to nic nie kosztuje ale pomoże cie man odwdzięczę się wszystkim którzy zagłosują obiecuję ;D

 3. moordziaszek · 6 czerwca 2012 Reply

  mnie z nóg nie zwaliły;p

 4. huhu · 5 czerwca 2012 Reply

  wreszcie napisałaś 😀
  dużo bym dała za te butki