Mulholland Life to duet projektantki i fotografki. To zwariowane dziewczyny, które łączy miłość do mody i podróżowania. A jakie są ubrania Mulholland Life? Trochę takie jak same projektantki, na luzie, pozbawione sztywnych form i spontaniczne. Dominuje biel przełamana kontrastującym wzorami w stylu DIY oraz nierównomiernie farbowane szarości. Wizją marki jest tworzyć wygodne ubrania, które łatwo można wkomponować w dzienny look jak i założyć na imprezę.

Pierwsza sesja zdjęciowa marki odbyła się w Nowym Jorku, gdzie duet nawiązał współpracę z fotograf Anną Izabelą Blodą jej wyniku powstał cykl zdjęć lifestylowych z miasta, które nigdy nie zasypia. Po kilkumiesięcznym pobycie w Stanach projektantki przeniosły się na Majorkę gdzie szybko zdobyły popularność a ich ubrania trafiły na półki tamtejszych butików. Kolejnym punktem na mapie Mulholland była Ibiza i kampania reklamowa w klubach i na plaży. Marka we współpracy z projektantkami z Audace Manifesto planuje otworzyć wspólny butik na Ibizie i już niedługo podbój kolejnych światowych miasta.

Mulholland Life (2)

Mulholland Life (1) Mulholland Life (7) Mulholland Life (6) Mulholland Life (5) Mulholland Life (4)
Mulholland Life (11) Mulholland Life (12)

 

Ubrania Mulholland Life można kupić w sklepie internetowym www.mulhollandlife.com w warszawskim butiku Not For Sale, Fashion Gallery w Poznaniu, IPM Design w Krakowie, La Donna w Bielsku-Białej oraz butikach na Majorce i Ibizie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here