kołnierzyk z perełkami witheart

Jak pewnie zauważyłyście, wielkim hitem tego sezonu stały się kołnierzyki. Po wielu latach przeżywają swój come back. Stały się obowiązkowym elementem każdej fashionistki. Białe i wykrochmalone są wciąż trendy, ale idzie moda na odważniejsze rozwiązania! Wysadzane ćwiekami, haftowane, aplikacjami, ze spinkami, perełkami i ćwiekami. Rodzajom kołnierzyków nie ma końca. Wszystkie są prześliczne.

Dziś chciałam przedstawić wam prace Ani, która działa pod szyldem Witheart. Tworzy kołnierzyki z okrągłymi klapami zrobione z filcu, na które naszywa ozdobne koraliki i cekiny. Znajdziemy również bardziej wymyślne kształty. Można założyć je do klasycznego sweterka, kardiganu, czy prostej bluzki. To doskonały dodatek, który odmieni każdą stylizację. Zobaczcie te, które najbardziej przypadły mi do gustu.

kołnierzyk w cekiny witheart

kołnierzyk perełki złote witheart

kołnierzyk perełki jasne witheart

kołnierzyk perełki czarne

kołnierzyk perełki białe witheart

 Oto to co sama zainteresowana ma do powiedzenia o swoich dziełach:

Pomysły czerpie z mojej głowy 🙂 Każdy kołnierzyk jest inny i raczej nie robię dwóch takich samych egzemplarzy, chyba że na zamówienie. Stawiam na prostotę ale jednocześnie moje naszyjniki mają w sobie szyk i elegancje. Pasują zarówno do T-shirtów jak również do ‚małej czarnej’.

Tworzę je z pasją i sercem 😉

8 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here