Jesienna odsłona House to jak co roku mieszanka tkanin i kontrastujących materiałów, wzorów czy faktur. Znajdziemy tu niezmiennie modne jesienne barwy, czyli szarość i czerń w duecie z intensywną czerwienią i szlachetnym burgundem. Nie zabraknie także kratki i kwiatowych wzorów oraz słodkich pasteli.

Nie da się nie zauważyć, że najsilniejszym akcentem damskiego lookbooka są kurtki i spodnie w motocyklowym stylu oraz płaszcze i zestawy z motywem grunge’owej kratki. Najnowsza linia marki to również nawiązanie do stylu folk – dzianinowe swetry i bluzy zdobią barwne ornamenty zaczerpnięte z tradycyjnego wschodniego rękodzieła. Znajdziemy tu również klasyczne trapezowe spódniczki, sukienki oraz stylowe parki, a wszystko w dziewczęcych, pastelowych barwach. Marka House nie zapomniała także o nieodzownym jesienią stylu college, który nabiera intrygującego charakteru poprzez wprowadzenie męskiej formy t-shirtów i bluz w nowym damskim wydaniu.

Na pierwszy rzut oka kolekcja jest naprawdę fajna, ale niestety jest powtórką (delikatnie zmienioną) tego co marka zaproponowała nam w tamtym roku. Moim zdaniem trochę wieje nudą. Spójrzcie sami: jesienna kampania House 2013

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here