FAA H&M lookbook2012

W tworzenie specjalnej kolekcji FAA H&M zaangażowało się wiele artystów. To wspaniałe, że kolekcja obejmuje prace projektantów i ilustratorów z różnych krajów. Bardzo podoba mi się tegoroczna Fashion Against AIDS. Skupia ona tak wiele światowych stylów, które nie tylko są szalenie modne, ale również pomagają w rozpowszechnianiu informacji na temat zagrożeń płynących z HIV / AIDS.

Seria FAA H&M 2012 stawa globalne plemiona w kontekście XXI wieku. Znajdziemy tu kolorowe afrykańskie wykończenia, czarno-białe grafiki (cudowne legginsy) albo folklorystyczne wzory prosto z Grenlandii. Dużo frędzli, rzeczy à la diy (spodenki ombre ♥) oraz genialne nadruki. Kolekcja obejmuje również biżuterię i dodatki, takie jak kapelusze maski, pióropusze, paciorkowe naszyjniki i wiele innych.

FAA H&M 2012

FAA H&M 2012

FAA H&M 2012

FAA H&M 2012

FAA H&M 2012

FAA H&M 2012

FAA H&M 2012

Kolekcja będzie dostępna od 26 kwietnia w dziale Divided H&M, a 25% wpływów z jej sprzedaży zostanie przekazanych na rzecz Designers Against AIDS (DAA) i międzynarodowych projektów związanych z zapobieganiem HIV/AIDS. Do tej pory dzięki kampaniom FAA zebrano już ponad 45 milionów koron szwedzkich.

Kolekcja będzie dostępna w wybranych H&M:

Gdańsk: Galeria Bałtycka
Katowice: Silesia
Kraków: Galeria Krakowska
Lublin: Plaza
Łódź: Manufaktura
Poznań: Malta
Szczecin: Galaxy
Warszawa: Arkadia, Złote Tarasy, Marszałkowska
Wrocław: Pasaż Grunwaldzki

Całą kolekcję znajdziecie tutaj ->klik

Tymczasem zapraszam do obejrzenia spotu:

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here