Witajcie! W końcu wracam do żywych! Mam dla Was jeszcze ciepła informację na temat nowej współpracy naszej rodzimej marki House z ilustratorką i fotografką – Ewą Mos. Obczajcie jej stronę, bo laska ma naprawdę wielki talent -> ewamos.com

Ta kolekcja jest dla mnie idealna! 😀 No i oczywiście ludzi, którzy nadal maja sentyment do swojego dzieciństwa i nie wstydzą się tego, że kiedyś byli dziećmi. Po cichu wierze, że nie jestem jedyną 21, która która dumnie kroczy po uczelni w swoim rozciągniętym do granic możliwości t-shirtcie w Spider-mana. 😛

Starczy moich dramatów, zajmijmy się tematem!

Kolekcja w wersji męskiej i damskiej będzie pełna nadruków, takich jak: usta, wąsy, kości i dinozaury 5f44f72688427b70!

housexewamos-lookbook-RGB-72dpi-14
housexewamos-lookbook-RGB-72dpi-13
housexewamos-lookbook-RGB-72dpi-11
housexewamos-lookbook-RGB-72dpi-10
housexewamos-lookbook-RGB-72dpi-9
housexewamos-lookbook-RGB-72dpi-7
housexewamos-lookbook-RGB-72dpi-6
house i eva mos 2015
housexewamos-lookbook-RGB-72dpi-5
housexewamos-lookbook-RGB-72dpi-4
housexewamos-lookbook-RGB-72dpi-3
housexewamos-lookbook-RGB-72dpi-2
housexewamos-lookbook-RGB-72dpi-1

Damskie ciuchy to przede wszystkim bawełniane t-shirty i bluzy wkładane przez głowę. Znajdziemy tu też lekko połyskujące legginsy i spódnica typu skater z printem ust. Wśród dodatków znalazły się przypinki i naszywki, mające za zadanie podkręcić dowolną stylizację. Są też czapki, niezbędny latem parasol, czy kopertówka z łańcuszkiem.

W męskiej kolekcji dominują zachowane w oldschoolowym klimacie t-shirty czy bluzy, a wśród dodatków znajdzie się czapka z daszkiem i fragmenty bielizny, których nie powstydziłby się nikt.

Kolekcja jest naprawdę świetna! Moim zdaniem najlepsza jest odlotowa kopertówka na łańcuszku o raz biały t-shirt w dinozaura i szczęki! Najbardziej jednak podoba mi się to, że kolekcja będzie w miarę normalnych cenach, bo np. za kopertówkę damy ok. 80zł.

Kolekcja jest sukcesywnie dodawana do sklepu, obecnie w sprzedaży jest własnie kopertówka oraz męska czapka z kośćmi, natomiast połowa w zakładce „coming soon”. Linia będzie dostępna w sprzedaży w wybranych salonach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym house.pl.

W kanałach social media linię będzie promować hashtag #ewamosxhouse.

Dajcie znać jak podoba Wam się nowy post i co sądzicie o najnowszej propozycji House!

Pozdrawiam, Katarzyna

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here