błyszczyk do ust bell recenzja

Od jakiegoś czasu w Biedronce dostępna jest szafa Bell. Ja skusiłam się na błyszczyk do ust w pięknym brzoskwiniowym kolorze. Błyszczyk ma numerek 32 i jest z serii  Air Flow. Z tej serii znajdziemy również lakiery do paznokci. Producent obiecuje nam:

Błyszczyki do ust Air Flow Colour Boom o lekkiej niczym owocowy nektar konsystencji. Błyszczyki nie kleją się i nie obciążają ust, a przy tym pozostawiają na nich trwały, intensywny kolor. Szklista formuła ubiera wargi w mokry, lśniący efekt, optycznie je powiększając i uwypuklając. Błyszczyki urzekają zapachem tropikalnych owoców a ich specjalnie wykrojony aplikator jest dopełnieniem komfortowej aplikacji kosmetyku.

W pewnym sensie się zgadzam. Konsystencja jest rzeczywiście lekka, kosmetyk się nie klei i nie obciąża ust. Ma piękny zapach tropikalnych owoców. Ale zauważyłam, że nie jest on aż tak intensywny na ustach  jak w opakowaniu. Troszkę mnie to zawiodło. Produkt utrzymuje się max 1,5 godziny, tak jakby stopniowo zanikał. Co do efektu powiększania ust nie zauważyłam nic spektakularnego, ale podoba mi się taki szklisty efekt.

Tutaj możecie zobaczyć moje usta przed i po nałożeniu błyszczyku:

błyszczyk bell na ustach

jak na ustach wygląda Air Flow bell

A co do gąbeczki, w ogóle nie pasuje do moich ust. Jest twarda i aplikacja naprawdę jest trudna. Wydaje mi się, że jest raczej przystosowana do mniej pełnych warg.

błyszczyk  Air Flow recenzja

Ogólnie błyszczyk do ust jest spoko. Nie spodziewałam się czegoś nadzwyczajnego za tak niską cenę.

 Cena: 13zł / 5ml, w Biedronce 7.99 zł

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here