Już pewnie, każda z Was zna markę Sinsay. Huczne otwarcia z zaproszonymi blogerkami zrobiły im wielką reklamę. Muszę przyznać marka ma świetną stylówę. Każda dziewczyna znajdzie tam coś dla ciebie. Ja jestem zakochana w kolorowych  t-shirtach z nadrukami i topikowych sukienkach.

Ale tym razem nie mowa tu o ich ciuchach, a o lakierach. Miesiąc temu wpadło mi ich kilka w ręce. I muszę przyznać, że jak na śmieszną cenę 5,99zł są naprawdę super. Dawno nie miałam okazji malować paznokci pastelowym kolorem, który już po dwóch warstwach pokrywa idealnie płytkę paznokcia. Fakt, pierwsza warstwa ma delikatne smugi, ale druga, kończąca ratuje sytuację.

Wśród 4, które mam najbardziej zauroczył mnie błękitny lakierek  z delikatnymi, mieniącymi się drobinkami. Od dawna szukałam takiego odcienia w rozsądniej cenie. O5 X PALE BLUE, bo tak nazywa się ten kolorek to przepiękny przyciągający uwagę pastelowy odcień. Emalia naprawdę długo trzyma się na paznokciach, nawet do 3 dni. Jak na mnie to naprawdę długo.

Z całego serca polecam wam te lakiery do paznokci. Ponieważ za tak niewielką cenę, możemy dostać mega modny odcień dobrej jakości. Buziaki 🙂

lakier sinsay błękitny
lakier sinsay pale blue

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here