Dolce & Gabbana okulary barok 2012/2013

Wow, naprawdę jestem pod wrażeniem nowej kolekcji okularów Dolce & Gabbana. Składa się z luksusowych i standardowych modeli, z których wszystkie są oryginalne i hiper-kobiece. Linia Sicilian Baroque jesień/zima 2013 czerpie inspirację z tradycji i piękna sycylijskiego baroku. Romantyczne dekoracje przypominają freski, koronki i ramy luster. Pozłacane różyczki i listki nadają elegancki urok oprawkom.

Para luksus inspirowana jest latami 50. Model posiada masę złoconych róż i liści w czystym stylu barokowym, które rozciągają się praktycznie na całej długości okularów. Te maga drogie patrzałki wykończone są ręcznie i sprzedawane w przepięknym opakowaniu.  Dostępne wyłącznie w butikach Dolce & Gabbana i sunglasshut.com. Mam obsesję na punkcie tej pary, są boskie!

Sicilian Baroque oklary D&G

Zwykła kolekcja składa się z pary okularów przeciwsłonecznych i pary optycznych, które także są inspirowane latami 50. Okulary przeciwsłoneczne oferuje sycylijskie ozdoby z przodu i z boku. Możemy również  wybierać w szerokiej gamie dostępnych kolorów: czarnym, szarym, brązowym, zielonym i karmelu. Natomiast okulary korekcyjne przyozdobione są delikatnym barokowym akcentem z boku oraz niewielkim logo D&G. Optyczny model dostępny jest w pięciu kolorach: czarnym, białym, szarym, czerwonym i karmelowym. Wszystkie okulary mieszczą się w przepięknym bordowym opakowaniu z aksamitu. Dostępne w sklepach Sunglass Hut  i sunglasshut.com.

Sicilian Baroque D&G

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here