• facebook
 • instagram
 • twitter
 • youtube
 • rss

Anna Dello Russo dla H&M Accessories

Anna Dello Russo at H&M biżuteria

 

Dobre wieści dla wielbicielek specjalnych kolekcji H&M.  Szykuje się nowa kolaboracja, tym razem z wielką Anna Dello Russo – dyrektor mody w Vouge Japonia. Wszyscy wiemy jaką obsesję na punkcie mody ma ADR, dlatego jestem pewna, że współpraca będzie niesamowita.

Seria będzie dotyczyć dodatków i akcesoriów. Kolekcja zawiera biżuterię, okulary przeciwsłoneczne, buty, torebki. Cena ponoć w przystępnej cenie, ale tego nie byłabym już taka pewna. Dostępna od 4 października 2012 roku w około 140 sklepach H&M na całym świecie i online. Ciekawe czy będzie w Polsce. Jak myślicie?

Anna Dello Russo at H&M Accessories Collection

Na razie mam tylko dwa zdjęcia kolekcji.  Jak widać dominować będzie mięta i złoto.

„Jestem podekscytowana tą współpracą: jest to pierwszy raz, gdy w specjalny projekt z H&M zaangażowany jest przedstawiciel mediów. Jest to znak ważnej ewolucji w modzie, czuję jednocześnie wielką radość i zaszczyt, że zostałam wybrana, by w nim uczestniczyć. Chciałam stworzyć cenne akcesoria, które są niemożliwe do znalezienia. Jako stylistka wiem, że dodatki są bardzo istotne: jest to indywidualne podejście do każdego stroju. Dzięki temu wszystkiemu ludzie mogą bawić się, zamieniając zwykły dzień w wyjątkowy dzień mody „, mówi Anna Dello Russo.

Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć pełną kolekcję! A Wy? Tymczasem obejrzyjcie wideo:)9 komentarzy

 1. Aniaaa · 27 maja 2012 Reply

  świetne! 🙂

 2. Ania · 23 maja 2012 Reply

  to nie mięta to turkus

  • Zuza · 28 maja 2012 Reply

   Teraz już nie istenieje turkus, seledyn albo pistacja – wszystko „mientowe”

 3. casualki.pl · 23 maja 2012 Reply

  Piękny zestaw akcesoriów, może znajdziecie coś pasującego do niego, na moim blogu,
  tutaj, serdecznie zapraszam i pozdrawiam.

 4. Alina · 16 maja 2012 Reply

  Kapitalne 🙂

 5. Ania · 15 maja 2012 Reply

  A co myślisz o takich kolczykach: http://www.alinex-sklep.pl/p61-pierscionki-sowa-stare-srebro-japan-style-p-519.html

  Sowa nie jest zbyt dziecinna dla 30 latki? 🙂

  • Halil · 15 czerwca 2012 Reply

   someone pisze:to be honest u`re too bald and ur legs are to mulasucr and fat, I can suppose that u have been a swimmer or danced in balley and because u`re short muscles stayed in legs firstly, too many jewellery u look as a shop not like a girl with passion, secondly, this dress is too transparent and light to wear it with black addings best wishes and try some diet. darky kisses

 6. WCZMDL · 5 maja 2012 Reply

  Każda dziewczyna ma w sobie coś ze sroki dlatego ładnych błyskotek nigdy za wiele, zwłaszcza jeśli ktoś umie się bawić modą, ale wydaje mi się, że te rzeczy w wydaniu H&M będą strasznie tandetne, złocony plastik i takie tam. Ich rzeczy mają fajny design ale okropną jakość, zwłaszcza buty.

 7. Marta ;D · 4 maja 2012 Reply

  ładne