Anna Dello Russo at H&M biżuteria

 

Dobre wieści dla wielbicielek specjalnych kolekcji H&M.  Szykuje się nowa kolaboracja, tym razem z wielką Anna Dello Russo – dyrektor mody w Vouge Japonia. Wszyscy wiemy jaką obsesję na punkcie mody ma ADR, dlatego jestem pewna, że współpraca będzie niesamowita.

Seria będzie dotyczyć dodatków i akcesoriów. Kolekcja zawiera biżuterię, okulary przeciwsłoneczne, buty, torebki. Cena ponoć w przystępnej cenie, ale tego nie byłabym już taka pewna. Dostępna od 4 października 2012 roku w około 140 sklepach H&M na całym świecie i online. Ciekawe czy będzie w Polsce. Jak myślicie?

Anna Dello Russo at H&M Accessories Collection

Na razie mam tylko dwa zdjęcia kolekcji.  Jak widać dominować będzie mięta i złoto.

„Jestem podekscytowana tą współpracą: jest to pierwszy raz, gdy w specjalny projekt z H&M zaangażowany jest przedstawiciel mediów. Jest to znak ważnej ewolucji w modzie, czuję jednocześnie wielką radość i zaszczyt, że zostałam wybrana, by w nim uczestniczyć. Chciałam stworzyć cenne akcesoria, które są niemożliwe do znalezienia. Jako stylistka wiem, że dodatki są bardzo istotne: jest to indywidualne podejście do każdego stroju. Dzięki temu wszystkiemu ludzie mogą bawić się, zamieniając zwykły dzień w wyjątkowy dzień mody „, mówi Anna Dello Russo.

Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć pełną kolekcję! A Wy? Tymczasem obejrzyjcie wideo:)

9 KOMENTARZE

    • someone pisze:to be honest u`re too bald and ur legs are to mulasucr and fat, I can suppose that u have been a swimmer or danced in balley and because u`re short muscles stayed in legs firstly, too many jewellery u look as a shop not like a girl with passion, secondly, this dress is too transparent and light to wear it with black addings best wishes and try some diet. darky kisses

  1. Każda dziewczyna ma w sobie coś ze sroki dlatego ładnych błyskotek nigdy za wiele, zwłaszcza jeśli ktoś umie się bawić modą, ale wydaje mi się, że te rzeczy w wydaniu H&M będą strasznie tandetne, złocony plastik i takie tam. Ich rzeczy mają fajny design ale okropną jakość, zwłaszcza buty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here