Aloha From Deer wybuch sweter bluza

Od wieków marzycie o genialnym swetrze rodem z sexy-sweaters.com? Na szczęście w Polsce powstaje coraz więcej marek, które nie pozwolą nam zostać w tyle. Na pewno słyszeliście już o marce Aloha From Deer.  Ma na fanpejdżu ponad 12 tysięcy lubiących. Firma istnieje dopiero od początku tego roku i jak widzicie radzi sobie świetnie. Jej znak rozpoznawczy to niebanalne bluzy z najróżniejszymi motywami. Każda z nich to prawdziwe dzieło sztuki. Nacieszymy oko gwieździstym niebem, kwiatami, znanymi obrazami czy zwykłym (choć nadal genialnym) efektem ombre. Wszystko robione z pomysłem.  To lubię!

ALOHA FROM DEER bluza madonna nadruk obraz

ALOHA FROM DEER bluza nadruk galaxy

ALOHA FROM DEER trzy gracje nadruk obraz bluza

Mi najbardziej do gustu przypadł nadruk „Trzech Gracji” Rubensa. A Wam? Zapraszam do e-sklepu.

 

 

18 KOMENTARZE

  1. Zakupiłam bluzę GRIMS niestety … jakośc fatalna a bluza wygląda zupełnie inaczej niż na zdjeciu na ich stronie. Fatalna jakośc ..a wygląd pantery jest zupełnie inny. Nie polecam .

  2. a już wiem , że to nie są te bluzy jak na zdjęciach ( gdzie są ubrania przerobione ) , biorą je właśnie od sexy-sweaters , a mają inne swetry z hurtowni 🙂 , które są do złudzenia podobne , ale mają inny dekolt i to zdradza 😮

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here