Style.com i elle.com udostępniło niedawno podgląd lookbooka najnowszej współpracy H&M z Alexandrem Wang! Sportowa estetyka, która jest znakiem rozpoznawczym Wanga jest bardzo widoczna w całej kolekcji. Już nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę kolekcję na żywo. Znaczy ma nadzieję, że zobaczę, bo znając życie już pierwszego dnia nic nie będzie. 😛

Co sądzę o kolekcji? Na razie nie mogę powiedzieć nic, bo to zaledwie kilka zdjęć, zapewne niedługo dostępnych będzie ich więcej. Lubię lekceważące podejście Wonga do mody, dlatego jestem ciekawa pozostałych ubrań i dodatków. Na obecną chwilę najbardziej podoba mi się wytłaczana bluza i mgiełkowe szorty. Bardzo podoba mi się ten efekt, jakby pękającej ziemi (nie wiem czy to dobre skojarzenie 😀 ).

H&M w przeszłości zrobił świetną robotę bazując na projektach archiwalnych,  ale ja chciałem stworzyć kolekcję, gdzie większa część została zaprojektowana od podstaw. Istnieje tylko kilka rzeczy, które są aktualizacjami ostatnich projektów. Zamiast tworzyć niedrogie wersje drogich rzeczy, chciałem zaprojektować prawdziwe ubrania, które byłyby w normalnych pułapach cenowych odzieży sportowej H&M.

Kolekcja będzie zawierała odzież i akcesoria dla kobiet i mężczyzn, dostępna od 6 listopada 2014! Co sądzicie o pierwszych zdjęciach?

elle-alexander-wang-hm-preview-01

elle-alexander-wang-hm-preview-02

styeAWHMlookbookpreview2

style-AWHMlookbookpreview1

style-AWHMlookbookpreview3

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here